Získávat automaticky data ze svých Fio účtů zvládne nyní každý


26. 03. 2013  10:24     tz     komentáře (0)

Fio banka nabídla koncem roku 2012 klientům zdarma službu Fio API Bankovnictví pro bezpečné automatizované zpracování výpisů a pohybů na účtu. Nyní k ní vytvořila aplikaci Fio API Plus, která umožní snadné získávání dat přímo z bankovního systému.

Získávat automaticky data ze svých Fio účtů zvládne nyní každý
Aplikace Fio API Plus je určena pro klienty, kteří chtějí jednoduše, pravidelně a rychle stahovat bankovní výpisy nebo pohyby na účtu v několika formátech. Ocení ji zejména podnikatelé, kteří využívají účetní systémy. Službu si mohou jednoduše aktivovat ve svém internetovém bankovnictví.

Co Fio API Plus umí:
a)    Stažení pohybů na účtu od data v minulosti až po současnost.
b)    Stažení oficiálních výpisů na účtu.
„Zájem o API Bankovnictví nás příjemně překvapil, řada klientů z řad podnikatelů a firem jej používá a oceňuje jako službu, která jim pomáhá při jejich podnikání. Současné vylepšení o uživatelské rozhraní je krokem, který službu zpřístupní širšímu okruhu klientů. Další vývoj budeme směřovat k rozšíření funkčnosti o možnost podávání platebních příkazů,“ říká k tomu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Získávat automaticky data ze svých Fio účtů zvládne nyní každý

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20908934306

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více