Zlatá karta ke studentskému účtu G2.2 bourá hranice


19. 07. 2019  08:56          komentáře (0)

Víte, co je hitem mezi českými studenty? Bezplatné vedení účtu G2.2 od Komerční banky (KB). Aktuální novinkou, která z tohoto oblíbeného účtu dělá navíc nepostradatelného cestovního průvodce, je zvýhodněná Zlatá karta. Ta svým držitelům přináší výhodné cestovní pojištění, výběry bez poplatku z jakéhokoli bankomatu na světě nebo bohaté asistenční služby pro motoristy. To jsou jen některé z jejích výhod. Studenti si ji ke svému účtu mohou pořídit jen za 100 Kč.

Zlatá karta ke studentskému účtu G2.2 bourá hranice
„Zlatá karta byla vždy vnímána jako prestižní karta. Podstatnější ale je, že nabízí řadu atraktivních benefitů nepostradatelných při poznávání světa,“ uvedl Jan Kubálek, odpovědný za rozvoj služeb klientům KB. Jak dále doplnil: „Poskytnutí debetní karty Zlatá karta stojí studenta měsíčně 100 Kč. Ale upřímně, kolik zaplatíte za jeden lístek do kina nebo menu ve fast foodu? Poznávat svět, užívat si moderních technologií a mít nejlepší finanční služby nebylo nikdy s G2.2 a Zlatou kartou příjemnější.“

Díky debetní Zlaté kartě k účtu G2.2 se studenti před svými cestami do zahraničí (ať už pojedou na den, dva nebo na celý měsíc) již nemusí o nic starat. Získají totiž celoroční pojištění léčebných výloh až do 2,5 milionu Kč, pojištění mimořádných výdajů v případě zpoždění nebo zrušení letu či při zpoždění a poškození zavazadel. Užitečné je také pojištění odpovědnosti za škody až do 1,4 milionu Kč.

Ke Zlaté kartě se pojí také bohaté asistenční služby pro motoristy. Ty se vztahují na konkrétní osobu (nikoli auto), proto platí po Evropě třeba i na půjčené auto.

Po zvýhodnění ceny Zlaté karty se zájem o tuto prestižní kartu mezi studenty zdesetinásobil, a to přesto, že v rámci účtu mohou studenti zvolit bezplatnou variantu debetní karty. I ta jim přináší pro jejich cesty do zahraničí výhodu, každý měsíc mají jeden výběr zdarma. Komerční banka neustále přizpůsobuje svoji nabídku potřebám studentů. Zlatá karta ke studentskému účtu G2.2 bourá hranice

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

15398116624

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3,04


ČÍSLO TÝDNE - 3,04 právě tolik bilionů korun činily v březnu tohoto roku vklady českých domácností v bankách. Proti únoru se však vklady poprvé od roku 2017 snížily. Rekordní inflace nutí střadatele s penězi lépe a efektivněji nakládat než je pouze nechat ležet na účtech u bank.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6470
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9680
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3620
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,7930
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,9100
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,4500
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9857
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více