Zuno nově zprostředkovává cestovní pojištění


09. 12. 2015  12:38          komentáře (0)

Před obdobím zimních dovolených začíná banka Zuno svým klientům zprostředkovávat také cestovní pojištění. Klienti si ho snadno sjednají přímo v mobilní aplikaci Zuno na svých telefonech či tabletech. Pojistit mohou sebe i celou svou rodinu, a to jak jednorázově, tak na celý rok.

Zuno nově zprostředkovává cestovní pojištění
„Jsme rádi, že nyní můžeme klientům ještě více ulehčit cestování a dopřát klidnou dovolenou. Stačí pár kliknutí v Zuno mobilní aplikaci a mohou se bez starostí soustředit jen na své zážitky a dobrodružství,“ říká produktová specialistka online banky Zuno Lenka Aszalayová, která má zavádění nové služby na starosti.

Cestovní pojištění existuje ve čtyřech balíčcích a je možné ho sjednat jen na jednu dovolenou nebo i na celý rok. Klienti mohou zvolit rodinné pojištění a pojistit tak zároveň svého manžela či manželku, druha nebo družku a až čtyři děti ve věku do 18 let. Platba pojistného proběhne jednoduše odečtením příslušné částky z běžného účtu klienta v Zuno.

Základní pojistné události, na které se vztahuje cestovní pojištění Zuno:

-       Pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb do 5 milionů Kč

-       Úrazové pojištění

-       Pojištění zodpovědnosti

-       Pojištění cestovních zavazadel

-       Připojištění na zimní sporty (např. běh na lyžích, sjezdové lyžování a snowboarding na vyznačených trasách, jízda na bobech, skibobech a saních, rychlobruslení a krasobruslení atd.)

 

Cestovní pojištění je možné uzavřít i přímo ze zahraničí, v takovém případě ale začíná platit až od sedmého dne po jeho sjednání. Poskytovatelem cestovního pojištění je společnost Uniqa.

Mobilní aplikace Zuno je ke stažení na adrese https://www.zuno.cz/pojisteni/cestovni-pojisteni/

Sjednání cestovního pojištění je možné okamžitě po nainstalování aktualizace aplikace. Zuno nově zprostředkovává cestovní pojištění

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

24234797488

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,8280
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1180
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7230
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,3655
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,1495
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2900
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9902
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více