Raiffeisenbank působí jako velmi profesionální banka, která má zmáknutou strategii vůči individuálním klientům a umí jim přizpůsobit svou nabídku. Raiffeisenbank je totiž středně velká banka, která na individuálním přístupu postavila svou politiku. Kromě individuálního přístupu také boduje RB nízkými poplatky a různými bonusy za používání svých produktů zejména účtu. Je pravdou, že jinou cestu ani tyto banky nemají. Velkým bankám nemohou masovostí klientely a produktů konkurovat, proto musí nabízet něco jiného, speciálního. Lze říci, že toto banka docela dobře umí.
Raiffeisenbanku si také velmi dobře pamatujeme jako úplně, historicky první Vstřícnou banku, kterou se stala za první čtvrtletí roku 2010.
TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!
Nový rok započala Raiffeisenbank informací o vývoji počtu svých hypoték. Podle tvrzení banky se počet hypoték zvýšil v roce 2014 o celých 11 procent. Lze dodat, že i v případě hypoték uplatňuje banka ve své politice a strategii individuální přístup ke klientům.
Raiffeisenbank od 1. února spustila nový spořicí účet bez výpovědní lhůty, který se s úrokovou sazbou 1,3 % zařadil dle tvrzení banky mezi nejvýhodnější spořicí účty na českém trhu.
V březnu se banka nezapomněla pochlubit výší odměn, které poskytla svým klientům za používání kreditních karet. Raiffeisenbank již na odměnách za používání kreditních karet vyplatila přes 100 milionů korun. O odměnách ke kreditním kartám, které sami o sobě působí, jako skvělý produkt si myslím své.
Raiffeisenbank se také pochlubila dubnovým zvýhodněním svých hypoték. Raiffeisenbank je pojala jako tradiční jarní Hypodny. Klienti mohli získat slevu na úrokové sazbě, mimořádný bonus 4000 Kč při podpisu hypotéky i možnost bezplatných mimořádných splátek. Ne že by podobné věci nenabízely i jiné banky, nicméně banka to umí hezky zabalit a přidat pentličku, což působí mile.






