Novým ředitelem Stavební spořitelny České spořitelny se stane Libor Vošický

Před sedmi lety převzal vedení Finančních trhů a v současné době řídí Finanční trhy a Finanční instituce. Před nástupem do České spořitelny pracoval pro Commerzbank a Citigroup. Libor Vošický vystudoval České vysoké učení technické v Praze. 

Vošický oficiálně nastoupí na pozici generálního ředitele poté, co jeho nominaci schválí Česká národní banka.  Po oficiálním jmenování Vošického bude představenstvo SSČS pracovat ve složení – Libor Vošický, Ondřej Čtvrtečka a Monika Laušmanová.

Po mnoha letech strávených v prostředí Finančních trhů je pro mě řízení největší dceřiné společnosti České spořitelny novou profesní výzvou. Těším se na zajímavou práci a na nový tým,“ říká Libor Vošický.

Jiří Plíšek vedl společnost úspěšně patnáct let. „Děkuji Jirkovi za skvělou práci. Podařilo se mu vytvořit z Buřinky proklientskou instituci s vysokou kvalitou digitálních služeb. Liborovi předává Buřinku v dobré kondici,“ dodává Daniela Pešková, členka představenstva České spořitelny zodpovědná za retail.


Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *