Karlovarský kraj – Návštěva bankovní pobočky nepříjemným zážitkem pro 5 procent klientů

Subjektivní pocit? Co je tím myšleno, možná vás napadne – jde o vzhled pobočky, pořádek v okolí a na pobočce, uspořádání v místě, kde se setkávají poradci a klienti, ochota poradců, řešení kontaktu (soukromí? pohodlná židle?), zkrátka celková atmosféra, která při návštěvě obchodního místa banky panuje a ovlivňuje tak, zdali se do banky jako klienti rádi vracíme, nebo ne. To jsou rozhodně důležité zpětné vazby pro klienty i jednotlivé vlastníky bank.

.

KLIENTE, OZNÁMKUJ SVOJI BANKU – VÍCE VÝSLEDKŮ ZDE

.

Výsledky jsou uvedeny v níže zobrazené tabulce. Absolutně pokojených lidí je ve středních Čechách relativně méně než v celé České republice (známka výborně 27,5 % Karlovarský kraj versus 28,1 % celá ČR), známku chvalitebně vystavilo pobočkám 34,6 % klientů vs. 33,2 % ČR).

.

NOMINUJTE POPLATKY V SOUTĚŽI O NEJABSURDNĚJŠÍ BANKOVNÍ POPLATEK 2013

.

Na opačném konci známkovacího spektra nalezneme 11,7 % nespokojených klientů a necelých 5 procent velmi nespokojených klientů, jež bance vystavili vysvědčení se známkou nedostatečně.

Celkové hodnocení ukazuje následující tabulka.

Tabulka: Hodnocení atmosféry při návštěvě pobočkového místa – Karlovarský kraj:

Hodnocení

Plzeňský kraj

ČR jako CELEK

Počet

Podíl na celku

Známka 1 – Výborně

215

27,5%

28,1%

Známka 2 – Chvalitebně

270

34,6%

33,2%

Známka 3 – Dobře

150

19,2%

21,0%

Známka 4 – Dostatečně

91

11,7%

9,8%

Známka 5 – Nedostatečně

38

4,9%

5,4%

Nevyplněno

17

2,2%

2,7%

Celkem

781

100,0%

100,0%

Zdroj: BP.com

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *