Fio banka představuje Dobré zvyky zvířat


06. 01. 2020  00:08     Tisková zpráva     komentáře (0)

Fio banka od začátku roku 2020 přichází s pokračováním své loňské reklamní kampaně, kde se zaměřila na dobré zvyky rozličných kultur a národů. Letos představuje zvyky ze zvířecí říše, které porovnává se svými dobrými zvyky. Kreativní koncept opět připravila agentura Mark/BBDO, režie hrané části spotů se ujal zkušený režisér Tomáš Bařina.

Fio banka představuje Dobré zvyky zvířat
Fio banka připravila nové spoty do svého reklamního konceptu Dobré zvyky a od ledna se diváci dozvědí něco nového například o lišce polární, makacích japonských nebo alexandrech malých. Nová várka reklam se totiž odklání od dobrých zvyků exotických kultur a přesouvá se ke zvykům zvířat. Ty staví vedle výhod bankovních produktů a dobrých zvyků české Fio banky. Dokumentární záběry doplňuje hraná část spotu, která navazuje na předchozí dobrý zvyk. Spotem provází Zbyšek Horák, o hlasy zvířat se postaral Braňo Holiček.

„Chtěli jsme v konceptu kreativní agentury MARK/BBDO pokračovat a na předchozí spoty navázat. Proto jsme zvolili stejnou strukturu spotu i pokračování s některými herci, aby se loňská a letošní kampaň lépe propojila. Nová pokračování seznamují diváka se zvyky zvířat a zároveň je porovnávají s hlavními výhodami našich produktů, které jsou u nás naprosto běžné. Zachovali jsme i dokumentární styl, kdy vše v klidu vysvětlí skvělý Zbyšek Horák. Osobně mne nové spoty baví více,“ říká Jan Bláha, obchodní a marketingový ředitel Fio banky.

Osobní účet – liška polární

Hypotéka – makak japonský

Autorem kreativního konceptu je agentura Mark/BBDO, do režisérského křesla usedl Tomáš Bařina, producentem televizních spotů je agentura Boogie Films. Reklamy jsou k vidění na TV NOVA, podpořeny budou online bannery a PPC reklamou.Fio banka představuje Dobré zvyky zvířat

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

31863581172

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více