Fio banka představuje Dobré zvyky zvířat


06. 01. 2020  00:08     Tisková zpráva     komentáře (0)

Fio banka od začátku roku 2020 přichází s pokračováním své loňské reklamní kampaně, kde se zaměřila na dobré zvyky rozličných kultur a národů. Letos představuje zvyky ze zvířecí říše, které porovnává se svými dobrými zvyky. Kreativní koncept opět připravila agentura Mark/BBDO, režie hrané části spotů se ujal zkušený režisér Tomáš Bařina.

Fio banka představuje Dobré zvyky zvířat
Fio banka připravila nové spoty do svého reklamního konceptu Dobré zvyky a od ledna se diváci dozvědí něco nového například o lišce polární, makacích japonských nebo alexandrech malých. Nová várka reklam se totiž odklání od dobrých zvyků exotických kultur a přesouvá se ke zvykům zvířat. Ty staví vedle výhod bankovních produktů a dobrých zvyků české Fio banky. Dokumentární záběry doplňuje hraná část spotu, která navazuje na předchozí dobrý zvyk. Spotem provází Zbyšek Horák, o hlasy zvířat se postaral Braňo Holiček.

„Chtěli jsme v konceptu kreativní agentury MARK/BBDO pokračovat a na předchozí spoty navázat. Proto jsme zvolili stejnou strukturu spotu i pokračování s některými herci, aby se loňská a letošní kampaň lépe propojila. Nová pokračování seznamují diváka se zvyky zvířat a zároveň je porovnávají s hlavními výhodami našich produktů, které jsou u nás naprosto běžné. Zachovali jsme i dokumentární styl, kdy vše v klidu vysvětlí skvělý Zbyšek Horák. Osobně mne nové spoty baví více,“ říká Jan Bláha, obchodní a marketingový ředitel Fio banky.

Osobní účet – liška polární

Hypotéka – makak japonský

Autorem kreativního konceptu je agentura Mark/BBDO, do režisérského křesla usedl Tomáš Bařina, producentem televizních spotů je agentura Boogie Films. Reklamy jsou k vidění na TV NOVA, podpořeny budou online bannery a PPC reklamou.Fio banka představuje Dobré zvyky zvířat

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

17958004008

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3,7


ČÍSLO TÝDNE - 3,7 o tolik miliard korun se snížil čistý zisk bankám působícím v České republice v prvním čtvrtletí 2021. Doznívají tak negativní vlivy koronavirových restrikcí a útlumu ekonomiky.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5490
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4770
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6075
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8455
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3805
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2000
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1882
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více