UniCredit podpořila účast šesti společností v síti ELITE


27. 04. 2019  00:20          komentáře (0)

 • UniCredit ELITE CEE Lounge podporuje rychle rostoucí společnosti v regionu střední a východní Evropy.
 • Platforma ELITE podporuje zlepšování obchodních modelů a zprostředkování kontaktů mezi společnostmi v celé síti skupiny UniCredit v zemích střední a východní Evropy.
 • Dvě společnosti ze dvou zemí regionu střední a východní Evropy – z Bulharska a Srbska – se dnes zapojily do deváté skupiny UniCredit CEE Lounge. Další čtyři malé a střední podniky se mohly připojit k platformě ELITE, a to díky spolupráci UniCredit Hungary s burzou cenných papírů v Budapešti (Budapest Stock Exchange).

UniCredit podpořila účast šesti společností v síti ELITE
UniCredit CEE s potěšením oznamuje, že dnes se k jejímu inovativnímu mezinárodnímu ekosystému ELITE připojily 2 nové společnosti. UniCredit CEE Lounge je součástí ELITE, mezinárodní skupiny londýnské burzy cenných papírů (London Stock Exchange), která se zaměřuje na podporu podnikání, zvyšování kapitálu a podporu urychlení růstu perspektivních společností.

Novými účastníky jsou společnosti ze dvou zemí z oblasti střední a východní Evropy, kde skupina UniCredit aktivně působí. Program UniCredit CEE Lounge dosud přijal 60 společností z 11 zemí v celé síti střední a východní Evropy skupiny UniCredit.

Cílem UniCredit CEE Lounge je pomáhat malým a středním podnikům v oblasti růstu těchto společností v budoucnosti, přičemž zvyšuje povědomí těchto společností o kapitálových trzích a o dostupných způsobech, jakými mohou získat finanční prostředky. Tento program rovněž pomáhá společnostem vytvářet přímý dialog s příslušnými investory. Společnosti z předcházejícího kola programu momentálně absolvují odbornou přípravu vedoucích zaměstnanců (executive training).

 

Devátou skupinu iniciativy UniCredit CEE Lounge tvoří následující společnosti:

  • ASIGEST - I&G BROKERS, Bulharsko

 

 • TERMOVENT, Srbsko

 

 

Díky spolupráci UniCredit Hungary s burzou cenných papírů v Budapešti se ke skupině mohly připojit čtyři nové společnosti:

  • CORECOMME SI, Maďarsko

 

 • SOMOGYI, Maďarsko
 • VIA BERAUTO, Maďarsko
 • GSV, Maďarsko

 

 

„Jsme hrdí na to, že naše partnerství s ELITE se ukazuje jako velmi úspěšné,“ uvedl Andrea Diamanti, ředitel firemního a investičního bankovnictví a privátního bankovnictví pro oblast střední a východní Evropy skupiny UniCredit.

„Iniciativa podtrhuje naši silnou víru v potenciál nejambicióznějších středních podniků v regionu střední a východní Evropy a pomáhá nám je podporovat při zdokonalování jejich obchodních modelů a podporovat je v růstu. ELITE představuje společnostem rovněž inovativní způsob, jak lépe pochopit jejich potřeby a strategie. Spojuje rostoucí podniky a poskytuje jim příležitost se navzájem inspirovat, vyměňovat si nápady, sdílet osvědčené postupy a nacházet vzájemné obchodní příležitosti.“

Luca Peyrano, generální ředitel ELITE prohlásil: „S radostí sledujeme rostoucí zájem o ELITE ze strany společností z regionu střední a východní Evropy, potvrzuje se tak důležitost partnerství jako je například konsolidovaná spolupráce UniCredit CEE s burzou cenných papírů v Budapešti. Platforma ELITE poskytuje podporu pro nejambicióznější malé a střední podniky v regionu střední a východní Evropy, pomáhá jim zvyšovat kapitál, podporuje jejich konkurenceschopnost na globální úrovni a pracuje na tvorbě propojeného odstupňovaného financování pro tyto společnosti.“

ELITE poskytla od svého začátku v roce 2012 podporu více než 1 100 mezinárodním společnostem. Jde o platformu a ekosystém, který pomáhá soukromým, ambiciózním společnostem růst a nabízí jim přístup ke vzdělávání, podporu při podnikání a přímý kontakt s mezinárodní finanční a poradenskou komunitou. Členové managementu získají informace o tom, jak urychlit pokrok společnosti, mít přístup k nejvhodnějšímu financování potřeb společnosti, rizikovému kapitálu, ale také k dluhopisovým nebo akciovým trhům, v neposlední řadě dostávají i rady, jak nejlépe zviditelnit svou společnost. Iniciativa ELITE je navržena tak, aby splňovala individuální potřeby každé společnosti vybrané do programu UniCredit CEE Lounge, přičemž UniCredit bude zapojena do školicích modulů a vzdělávání a zpřístupní vlastní služby podpory na míru pro malé a střední podniky. Více informací najdete na https://www.elite-growth.com/UniCredit podpořila účast šesti společností v síti ELITE

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29668760939

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5460
Kurz USD Americký dolar 1 USD 24,7380
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0930
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,1435
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,1270
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,8100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9671
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více