ČSOB jako první banka na světě nabízí klientům unikátní zážitky Mastercard Priceless Prague


14. 06. 2019  00:19          komentáře (0)

ČSOB jako první banka na světě nabízí klientům unikátní zážitkový program Priceless Prague společnosti Mastercard. Speciální výběr nejlepších zážitků Priceless Prague z oblastí gastronomie, módy, zábavy nebo sportu je od června exkluzivně k dispozici uživatelům služby ČSOB Premium.

ČSOB jako první banka na světě nabízí klientům unikátní zážitky Mastercard Priceless Prague
„Snažíme se být vždycky o krok napřed. Proto jsme jako první na světě spustili nový koncept výhradní spolupráce se společností Mastercard. Výsledkem jsou unikátní zážitky programu Priceless Prague pro naše prémiové klienty,“ uvedl Jan Sadil, člen představenstva ČSOB zodpovědný za oblast Retail.

Plavba pražskými Benátkami s degustací ústřic a naturálních vín, soukromá módní přehlídka návrhářky Kláry Nademlýnské, nezapomenutelná noc v oblacích v Tower Parku Praha nebo setkání a tréninky s předními českými sportovci – to je jen malý výčet toho, co mají klienti ČSOB Premium od června v zážitkovém programu Priceless Prague exkluzivně k dispozici.

„Cílem Mastercard je poskytovat držitelům karet vedle bezpečných a pohodlných plateb i zážitky a výjimečné chvíle k nezaplacení. Zážitky poskytujeme v našem unikátním  programu Priceless Prague a gratulujeme ČSOB, že se stala vůbec první bankou na světe, která je nabízí v této exkluzivní podobě svým prémiovým klientům,“ uvedl Miroslav Lukeš, generální ředitel Mastercard pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

Služba ČSOB Premium nabízí bankovní servis na nejvyšší úrovni. Zahrnuje osobní péči, prestižní služby i nadstandardně výhodné prémiové produkty. Funguje od roku 2016 a je zdarma při splnění alespoň jedné z následujících podmínek: měsíční příjem minimálně 50 tisíc korun, úspory nejméně 1,5 milionu korun a hypoteční úvěr v objemu nejméně tři miliony korun.

Priceless Prague, jedinečný celosvětový zážitkový program společnosti Mastercard, vstoupil do České republiky jako součást globální platformy Priceless Cities v září roku 2017. Praha se tím dostala do vybrané společnosti jako první město z regionu střední a východní Evropy.ČSOB jako první banka na světě nabízí klientům unikátní zážitky Mastercard Priceless Prague

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16272191957

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 723 000

723000


ČÍSLO TÝDNE: 723 000 právě tolik žádostí již obdržela finanční správa o vyplacení kompenzačního bonusu pro OSVČ. Velká většina podnikatelů tak o tento bonus, který lze čerpat až v celkové výši 39 500 korun, zažádala. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více