Digitální fotoaparát Samsung v soutěži s Home Credit a naším serverem předán vítězce


08. 04. 2013  20:51     BP.com     komentáře (0)

Do soutěže o zvyšování finanční gramotnosti s Home Credit a serverem www.bankovnipoplatky.com, která se uskutečnila v únoru, se zapojilo 376 čtenářů, kteří odpovídali na deset otázek.

Digitální fotoaparát Samsung v soutěži s Home Credit a naším serverem předán vítězce
Abychom mohli odeslaný formulář zařadit do slosování o cenu, musel respondent správně odpovědět na všech 10 otázek. To se tentokrát povedlo 41,2% účastníků a na všechny otázky tak správně odpovědělo 155 návštěvníků webu. Rozbor správných a špatných odpovědí najdete ZDE.

V pondělí 18. března jsme v kanceláři Home Credit v Praze na Chodově vylosovali vítěze naší soutěže. Losování se zúčastnil generální ředitel Home Credit David Bystrzycki. Tentokrát se soutěžilo o digitální fotoaparát Samsung EV-NX200 kit 18-55mm.

Na konci minulého týdne pak vítězka Alena Příhodová z Vodňan od nás obdržela cenu. Níže přinášíme foto výherkyně i s digitálním fotoaparátem.

Ještě jednou gratulujeme.Digitální fotoaparát Samsung v soutěži s Home Credit a naším serverem předán vítězce

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20475718351

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více