Hlasujte v anketě o nejabsurdnější bankovní poplatek 2012!


25. 12. 2012  02:26     BP.com     komentáře (0)

Navzdory adventnímu stresu a shonu, nebo právě proto, vám připomínáme, že stále můžete hlasovat v anketě o Nejabsurdnější bankovní poplatek 2012. Můžete tak napodobit více než devatenáct tisíc čtenářů, kteří se do dnešního dne ankety zúčastnili.

15 nominovaných poplatků se v právě probíhajícím prvním kole (do 31. 1. 2013) „popere“ o pětici míst, která vygeneruje finálové bankovní poplatky. Ty si to v únorovém finále rozdají o titul Nejabsurdnější bankovní poplatek roku 2012.

.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE!

.

A jak zatím hlasování probíhá? S velkým náskokem zatím vítězí poplatek za zjištění zůstatku přes bankomat (28,09 % hlasů), za kterým následuje v poslední době velmi kritizovaný poplatek za vedení účtu k hypotečnímu nebo spotřebitelskému úvěru (17,21 % hlasů) a na třetím místě je zatím umístěn poplatek za výpis z účtu zaslaný elektronickou cestou (10,71 %).

.

CELKOVÉ POŘADÍ NALEZNETE ZDE

.
 

Zajímavé je, že se na prvních místech drží především poplatky z loňského finálového kola, které mezi nominanty postoupily automaticky, zatímco poplatky, které byly nominovány v tomto roce vámi – čtenáři serveru www.bankovnipoplatky.com – zatím spíše paběrkují. Můžete to jednoduše změnit – hlasujte!  Hlasujte v anketě o nejabsurdnější bankovní poplatek 2012!

Diskutovat (0)