Sportovní karty od ČSOB pro fanoušky hokeje, fotbalu i golfu


28. 07. 2016  21:05          komentáře (0)

Klienti ČSOB a Ery mohou již v osmi regionech využívat speciální regionální sportovní karty. Ty jim přinášejí nejen výhody od svého oblíbeného klubu, ale také slevy u místních obchodníků. Ve čtyřech případech jde o spojení s hokejovými kluby (Pardubice, Litvínov, Brno a České Budějovice), ve třech případech s fotbalovými kluby (Plzeň, Liberec a Hradec Králové) a v jednom s golfovým klubem (Golf Club Hostivař). ČSOB je jedinou bankou, která podobný produkt dnes na trhu nabízí.

Sportovní karty od ČSOB pro fanoušky hokeje, fotbalu i golfu
Foto 2 V prosinci 2014 byla jako první představena karta Dynamo pro fanoušky HC Dynamo Pardubice. Poslední uvedenou sportovní kartou pak byla karta ve spolupráci s fotbalovým klubem Viktoria Plzeň. Se sportovní platební kartou udělají klienti přibližně o třetinu transakcí víc a utratí o několik stovek měsíčně více, než je průměr v regionu. Tyto karty přinášejí klientský zážitek, potěšení z nakupování, ale také sportovní emoce a radost z vítězství prožívanou s ostatními. 

 

„Doposud bylo vydáno více než 7 000 sportovních karet a kartu si pořizují všechny věkové kategorie od 15 do 85 let. Karta není oblíbená pouze mezi muži, ale využívají ji ze 40 % i ženy,“ říká Miloš Minčič, manažer inovativních služeb ČSOB. „Naším cílem je, aby regionální karta nebyla jen kartou platební nebo slevovou, ale aby ji její držitelé mohli využívat jako jednorázovou nebo permanentní vstupenku na utkání, nebo aby se dala nahrát do mobilu díky naší nové aplikaci ČSOB Na Nákupy,“ doplňuje Miloš Minčič. 

 

Co je to regionální karta?

Foto 1 Regionální karta je standardní bezkontaktní platební debetní nebo kreditní image karta v barvách sportovního klubu. Svým držitelům přináší slevy od místních obchodníků a výhody od klubu. Slevu lze uplatnit předložením karty u vybraných partnerů v příslušném regionu a také při nákupu vstupenek či občerstvení během jednotlivých utkání. 

 

Mýtus č. 1: Karta je určena jen sportovním fanouškům 

Mezi držiteli regionálních karet je jen menšina pravidelných návštěvníků sportovních utkání. Většinu tvoří lidé, kteří jsou hrdí na své město, svůj kraj a na to, co je v tomto kraji nejpopulárnější – a to je v mnoha případech místní sportovní klub. 

 

Mýtus č. 2: Karta je jen pro muže

40% držitelů regionálních karet tvoří ženy. Důvody jsou tři:

 • jsou to fanynky
 • chtějí využít slev u místních obchodníků
 • karta se jim prostě líbí

 

Mýtus č. 3: Slevy domlouvá banka

Nikoli, slevy domlouvá klub. Díky své popularitě v regionu je schopen domluvit velmi atraktivní slevy u místních obchodníků. 

 

Přehled regionálních sportovních karet:

 • FC Viktoria Plzeň 
 • FC Slovan Liberec 
 • HC Kometa Brno
 • HC Motor České Budějovice 
 • HC Verva Litvínov 
 • Golf Club Hostivař 
 • FC Hradec Králové 
 • HC Dynamo Pardubice 

 

Unikátní funkce:

Regionální karta FC Slovan Liberec funguje také jako jednorázová nebo permanentní vstupenka. Každý, kdo si svou permanentní vstupenku na zápasy FC Slovan Liberec spojí s touto kartou, získá tuto permanentku s 50% slevou.Sportovní karty od ČSOB pro fanoušky hokeje, fotbalu i golfu

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

2021040288

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2,99


ČÍSLO TÝDNE - 2,99 právě tolik procent dosáhla průměrná úroková sazba u hypoték v měsíci prosinec 2021. Výrazně tak stoupla z listopadových 2,70 procent. Růst úrokových sazeb se pravděpodobně v prvním čtvrtletí tohoto roku ještě zrychlí.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,2810
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4050
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3685
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,1655
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3715
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,8300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9100
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více