mBank své klienty znovu odměňuje


18. 11. 2015  13:10          komentáře (0)

mBank v rámci oslav 8. narozenin svého příchodu do České republiky připravila speciální nadílku pro stávající i nové klienty mBank. K právě probíhající kampani „Přestupte k mBank a získejte až 1 500 Kč“ připojuje na dobu 2 týdnů oblíbenou akci mKlub.

mBank své klienty znovu odměňuje
mBank oslavuje 8. výročí působení na českém trhu, a proto se rozhodla odměnit své stávající i nové klienty. K právě probíhající kampani „Přestupte k mBank a získejte až 1 500 Kč“ připojila akci mKlub, do které se budou moci stávající klienti mBank zapojit během dvou týdnů od dnešního dne, tedy 18. listopadu do 1. prosince. Cílem této akce je odměnit stávající klienty za doporučení mBank svým přátelům a známým. Noví klienti, kteří k mBank přejdou, mohou na odměnách získat až 1 500 Kč. Jen za založení účtu dostanou na své nové mKonto 300 Kč, za dva zřízené trvalé příkazy během dvou měsíců dalších 300 Kč. Když si na své nové mKonto klient nechá posílat plat, mBank mu za to přidá 500 Kč. A pokud se nový klient rozhodně pro mKreditku, povolené přečerpání účtu mRezerva, pro mPůjčku nebo pro mHypotéku, přijde mu ještě 400 Kč. Stávající klienti, kteří své přátele a známé doporučí, dostanou od mBank jako poděkování 500 Kč.

 „Listopadová akce mKlub navazuje na předchozí úspěšné akce. Osobní zkušenost je nenahraditelná a doporučení spokojeným zákazníkem je tou nejlepší vizitkou. Nejen ta přispěla ke skutečnosti, že mBank je se zhruba 570 000 klienty největší digitální bankou na českém trhu, “ dodal Michal Pokluda, ředitel produktového portfolia mBank pro Českou republiku a Slovensko.

Podmínky celé akce jsou velmi jednoduché a noví klienti si mohou vybrat nejen osobní účet mKonto, ale pokud jsou to podnikatelé s OSVČ, mohou zvolit ještě mKonto Business. Zřízení osobního účtu u mBank je velice jednoduché, zájemce může vše vyřídit online z pohodlí domova. Případně stačí zajít na obchodní místo mBankmBank své klienty znovu odměňuje

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20472968500

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více