Fio banka otevírá pobočku ve Valašském Meziříčí


04. 02. 2013  14:00     tz     komentáře (0)

Nejdynamičtější banka roku 2012 otevírá novou pobočku ve Valašském Meziříčí a rozšiřuje tak počet svých obchodních míst po celé České republice na 71.

Fio banka otevírá pobočku ve Valašském Meziříčí
Nová pobočka Fio banky se nachází v centru Valašského Meziříčí na rohu hlavního náměstí na adrese Křížkovského 1. Nabízí zdarma osobní i podnikatelské účty se souvisejícími službami včetně výběrů a vkladů hotovosti, dále úvěry nebo investiční služby. Na pobočce bude v průběhu několika týdnů nainstalován bankomat s možností výběru 10x v měsíci zdarma. 
„Vidíme stále větší zájem o naše služby a věříme, že pobočka ve Valašském Meziříčí doplní vhodně seznam našich obchodních míst tak, abychom byli pro obyvatele Zlínského kraje snadno dostupní,“ komentuje otevření nové pobočky Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Fio banka otevírá pobočku ve Valašském Meziříčí

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20907637930

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více