RAIFFEISENBANK NABÍZÍ NOVÉ DEBETNÍ KARTY S BEZKONTAKTNÍ TECHNOLOGIÍ


19. 03. 2013  11:34     tz     komentáře (0)

Raiffeisenbank od minulého týdne ke svým účtům vydává nové debetní karty podporující bezkontaktní technologii. Banka představila rovněž nový design debetních karet, na kartách je mj. aktivní QR kód s charitativním rozměrem. S novými debetními kartami v rámci nového eKonta KOMPLET mají klienti celosvětové výběry z bankomatů zdarma.

RAIFFEISENBANK NABÍZÍ NOVÉ DEBETNÍ KARTY S BEZKONTAKTNÍ TECHNOLOGIÍ
Raiffeisenbank zahájila vydávání nových debetních karet, které umožňují placení s využitím bezkontaktní technologie. „Debetní karty s bezkontaktní technologií budeme automaticky vydávat všem novým klientům a všem, kterým končí platnost stávající karty. Jsme rádi, že v souladu s naší strategií zaměřenou na nadstandardní kvalitu služeb, můžeme klientům nabídnout nové karty, které jim zjednoduší a urychlí placení jejich nákupů,“ uvedla produktová manažerka Raiffeisenbank Romana Lantorová s tím, že v rámci nového eKonta KOMPLET budou mít majitelé nových karet např. výběry z bankomatů po celém světě zdarma.

Banka představila tři nové typy debetních karet: základní elektronickou kartu BASIC, dále embosovanou kartu STANDARD a prestižní kartu GOLD. Nový design všech tří druhů karet vychází ze symbolu QR kódu. „QR kód navíc klienti naleznou i na rubové straně karty, po jeho vyfocení budou přesměrováni na internetové stránky aktivity Pomáháme dětem, do které se mohou zapojit i klienti. Charitativní rozměr nového eKonta budeme dále rozvíjet a brzy představíme další novinky,“ dodala Romana Lantorová.

.

undefined

.

Nové debetní karty Raiffeisenbank nabízejí klientům bezplatné výběry z bankomatů po celém světě, podporují zdarma CashBack, klienti mohou i nadále využívat službu zamykání platební karty. Prostřednictvím služby „Informuj mě!“ mohou mít klienti okamžitý přehled o provedených transakcích kartou prostřednictvím zaslaných SMS či emailů, ke kartám lze zřídit řadu pojištění (pojištění zneužití karty, cestovní pojištění pro celou rodinu).

 

Platební karty s bezkontaktní technologií umožňují zaplacení nákupu v hodnotě do 500 Kč bez zadání PIN rychleji a pohodlněji.  Klient v obchodě s terminálem pro bezkontaktní platby pouze přiloží kartu ke čtečce terminálu a má zaplaceno. V současné době lze takto v České republice platit u více než 15 tisíc obchodních míst. terminálů.

 

V rámci aktivity Pomáháme dětem spolupracuje Raiffeisenbank se třemi neziskovými organizacemi: je partnerem sbírkového projektu Pomozte dětem!, podporuje Konto Bariéry a od jeho zrodu pomáhá nadačnímu fondu Dobrý Anděl. Po vyfocení QR kódu na zadní straně nových debetních karet budou klienti přesměrováni na stránky www.rb.cz/pomahamedetem, kde získají o všech nadacích další potřebné informace.

 

Raiffeisenbank tak dále rozšířila portfolio nových produktů zaměřených především na prémiové klienty. Již v loňském roce banka představila nové kreditní karty, které mj. vracejí 2 % z každého nákupu a kombinují v sobě řadu slev a pojištění. Na počátku letošního roku pak představila nový účet eKonto KOMPLET, kde klienti získají plnohodnotný účet s řadou ojedinělých služeb a výhod, jeho součástí je i nedávno představené bankovnictví pro chytré telefony s názvem Mobilní eKonto.RAIFFEISENBANK NABÍZÍ NOVÉ DEBETNÍ KARTY S BEZKONTAKTNÍ TECHNOLOGIÍ

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

36397886314

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

337


ČÍSLO TÝDNE - 337 právě tolik miliard korun činil schodek státního rozpočtu v listopadu tohoto roku. Za celý rok 2022 má schodek rozpočtu dosáhnout 375 miliard korun. V číselném vyjádření se jedná o takovéto neuvěřitelné číslo 337 000 000 000 korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3210
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1920
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,1780
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,1745
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6175
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9450
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9435
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více