Služby Fio banky můžete nově využít v Nymburku a Praze 6 – Veleslavíně


10. 09. 2012  19:22     tz     komentáře (0)

Fio banka dnes otevřela nové pobočky v Nymburku a v pražské čtvrti Veleslavín. Zároveň rozšířila počet bankomatů, v nichž mohou klienti vybírat 10x v měsíci zdarma.

Nové pobočky se nacházejí na adresách Palackého 78, Nymburk, a Křenova 438/3, Praha 6 – Veleslavín. Klientům poskytují osobní i podnikatelské účty bez poplatků, možnost realizace bezhotovostních i hotovostních operací, úvěry včetně hypoték a investiční služby. Na pobočce Praha-Křenova je k dispozici nový bankomat, v Nymburku je jeho instalace v plánu v dalších měsících. Nové bankomaty na obchodních místech mohou využít i obyvatelé Liberce, Ostravy a Třebíče.

„Spolu s rozvojem klientské základny rozšiřujeme svou působnost. Fio banka tak v sobě unikátně spojuje výhody nízkonákladové internetové banky s poměrně širokou sítí již 69 poboček po celé České republice, na nichž klienti mohou zdarma nakládat s hotovostí,“ komentuje rozvoj pobočkové sítě Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Služby Fio banky můžete nově využít v Nymburku a Praze 6 – Veleslavíně

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20335997964

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více