Startuje anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek 2021


20. 04. 2021  00:35     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Startuje již 14. ročník ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek 2021. Hlasovat pro nejabsurdnější bankovní poplatek můžete od 21. dubna 2021. Za nominované absurdní poplatky zaplatíte 5, nebo také 2000 korun. O vítězi rozhodnout čtenáři serveru www.BankovniPoplatky.cz, kteří mohou hlasovat až do konce listopadu.

Startuje anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek 2021
Je největší absurditou poplatek za sdělení zapomenutého PIN, poplatek za nedočerpání úvěru nebo poplatek za změnu oznámením banky? Právě od zítra mohou klienti bank hlasovat o nejabsurdnější bankovní poplatek. Hlasovat se bude celkem o následujících 8 bankovních poplatcích. O výsledcích rozhodnou sami čtenáři na stránkách bankovnipoplatky.cz. Na našem webu se také nachází základní informace o poplatku, jeho výši a seznamu bank, které ho uplatňují.

Absurdní bankovní poplatky jsou stále aktuální téma. Nominace klientů, kteří nominovali absurdní poplatky do naší ankety dokazují, že absurdní poplatky pořád existují a lidi štvou. Jen za loňský rok jsme zaplatili na poplatcích přes 42 miliard korun“, říká Patrik Nacher, majitel serveru bankovnípoplatky.cz a poslanec ČR.

Nominované bankovní poplatky, jak je navrhli bankovní klienti, (název bankovního poplatku nemusí přesně odpovídat terminologii ze sazebníků bank, ale měl by pro účely hlasování srozumitelně popsat dotyčný bankovní poplatek) a pro které můžete ode dneška hlasovat jsou:

  • Poplatek za změnu oznámením banky
  • Poplatek za potvrzení o zůstatku úvěru za účelem předčasného splacení
  • Poplatek za dotaz úřední osoby (exekutor)
  • Poplatek za nedočerpání úvěru
  • Poplatek za výběr z bankomatu vlastní banky
  • Poplatek za sdělení zapomenutého PIN
  • Poplatek za sjednání úvěru (uzavření smlouvy)
  • Poplatek za vedení běžného účtu

Letošní ročník přináší navíc jednu zásadní novinku. Nově budou moci lidé hlasovat o nejabsurdnějším bankovním postupu. Druhá část ankety bude spuštěna po ukončení nominací dne 1. června 2021.

Absurdní poplatky odhalujeme spolu s generálním partnerem ankety Air Bank!

Air Bank logo

__________________________________________________________________________Startuje anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek 2021

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

31664064205

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

15


ČÍSLO TÝDNE - 15 právě tolik procent je dle mezinárodní dohody minimální sazba daně z příjmu právnických osob. Tato sazba platí v drtivé většině zemí světa, včetně tzv. daňových rájů. Dohoda má výrazně snížit riziko odlivu příjmů z daní do daňových rájů.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,6620
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,0620
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5735
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,3445
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,0675
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,0350
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1875
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více