Air Bank začala nabízet bezkontaktní karty, vyměňuje je zdarma


30. 01. 2013  15:00     tz     komentáře (0)

Air Bank začala nabízet bezkontaktní karty. Díky nim mohou klienti u menších nákupů do 500 korun platit na pokladnách mnohem rychleji pouhým přiložením karty k terminálu. Bezkontaktně s nimi mohou platit i vyšší částky, u nich však budou vyzváni k zadání PINu. Všichni stávající klienti banky si mohou své kontaktní karty za bezkontaktní vyměnit až do konce dubna zdarma.

Air Bank začala nabízet bezkontaktní karty, vyměňuje je zdarma
„Platba bezkontaktní kartou je tak rychlá a pohodlná, že v budoucnu může nahradit všechny menší platby v hotovosti. Klienti mohou díky nim platit u pokladen jakkoli nízké částky bez pocitu, že zdržují. Již dnes mohou k bezkontaktnímu placení využít více než 15 tisíc terminálů a jejich počet stále roste,“ říká Erich Čomor, generální ředitel společnosti Air Bank.

Použití bezkontaktních karet je nejen rychlé a pohodlné, ale i bezpečné. Na rozdíl od kontaktních karet nemusí klient při bezkontaktním placení vůbec dávat kartu z ruky. Nikdo cizí si tak z karty například nemůže opsat údaje, které by následně mohl zneužít k neoprávněné platbě na internetu. Pokud klient používá kartu v souladu s produktovými podmínkami, přebírá banka rovněž odpovědnost za případné zneužití karty při platbách prováděných bezkontaktně bez zadání PINu, a to v plné výši.

O výměnu svých kontaktních karet za bezkontaktní mohou klienti zažádat v internetovém bankovnictví, na pobočce i prostřednictvím kontaktního centra. Všichni stávající klienti Air Bank si mohou své kontaktní karty za bezkontaktní nechat až do konce dubna vyměnit zdarma, a to bez ohledu na to, kolik karet ke svým účtům mají. Nově příchozí klient si může k běžnému účtu zažádat zdarma o dvě bezkontaktní karty.

Bezkontaktní karty od společnosti MasterCard využívající technologii PayPass nabízí Air Bank ve dvou designech. V jednom designu klientům nadále nabízí i kontaktní karty.

Podrobný návod, jak bezkontaktní kartu získat, naleznou klienti i další zájemci na blogu Air Bank: http://www.airbank.cz/cs/vse-o-air-bank/novinky/nechte-si-u-nas-zdarma-vydat-bezkontaktni-kartu-a-platte-jen-pipnutim/Air Bank začala nabízet bezkontaktní karty, vyměňuje je zdarma

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16775958970

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

1,5


ČÍSLO TÝDNE - 1,5 právět tolik procent dosahuje aktuálně nejvyšší zhodnocení na spořících účtech. Tuto sazbu nabízí Moneta Money Bank a Wüstenrot hypoteční banka. Ostatní banky pak převážně úročení vkladů snižují.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více