Financování nákupu ve výprodeji půjčkou – v zahraničí normální, Češi začínají


08. 08. 2019  00:29          komentáře (0)

Trend, který sledujeme převážně v zahraničí, se dostává i do České republiky. Lidé začínají poznávat přínosy nákupu na splátky i na e-shopech a ve výprodejích. Proč si nepořídit sportovní výbavu, sezónní oblečení výhodně ve výprodeji pro celou rodinu? Pokud čítá alespoň 4 členy, určitě se vyplatí věci nakoupit za nižší cenu, i když si na takovou transakci budete muset půjčit nebo použít kreditní kartu.  

Financování nákupu ve výprodeji půjčkou – v zahraničí normální, Češi začínají
V zahraničí je to běžnou praxí, a i Češi se již také naučili orientovat se v cenových maloobchodních politikách, vědí, kdy je výhodné počkat a kdy naopak uskutečnit nákup ihned. Nejenom, že je lepší počkat na slevy, ale nemusíte se nechat limitovat celkovou výši částky a můžete ušetřit tím, že nakoupíte pro všechny členy, i když nemáte zrovna na účtu celý obnos. 

E-shopy dnes začaly nabízet volbu nákupu na splátky. Tak jako někteří lidé jezdí nakupovat výhodněji do různých outletů jak v ČR, tak v zahraničí, čekají na sezónní výprodeje a povánoční slevy, které často začínají již před Vánoci, díky rozvoji e-shopů a nákupu na internetu si pořizují lidé stále více i oblečení ve velkém. „Snažíme se vyjít vstříc potřebám zákazníků a umožnit jim nákupy v době, kdy je to pro ně výhodnější, proto jsme nabídli nový produkt – úvěrovou peněženku, kdy díky jednoduchému a bezpečnému postupu nakoupíte na splátky přímo na e-shopu,“ vysvětluje Monika Richterová z Home Creditu. Financování nákupu ve výprodeji půjčkou – v zahraničí normální, Češi začínají

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

19776162689

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více