Financování nákupu ve výprodeji půjčkou – v zahraničí normální, Češi začínají


08. 08. 2019  00:29          komentáře (0)

Trend, který sledujeme převážně v zahraničí, se dostává i do České republiky. Lidé začínají poznávat přínosy nákupu na splátky i na e-shopech a ve výprodejích. Proč si nepořídit sportovní výbavu, sezónní oblečení výhodně ve výprodeji pro celou rodinu? Pokud čítá alespoň 4 členy, určitě se vyplatí věci nakoupit za nižší cenu, i když si na takovou transakci budete muset půjčit nebo použít kreditní kartu.  

Financování nákupu ve výprodeji půjčkou – v zahraničí normální, Češi začínají
V zahraničí je to běžnou praxí, a i Češi se již také naučili orientovat se v cenových maloobchodních politikách, vědí, kdy je výhodné počkat a kdy naopak uskutečnit nákup ihned. Nejenom, že je lepší počkat na slevy, ale nemusíte se nechat limitovat celkovou výši částky a můžete ušetřit tím, že nakoupíte pro všechny členy, i když nemáte zrovna na účtu celý obnos. 

E-shopy dnes začaly nabízet volbu nákupu na splátky. Tak jako někteří lidé jezdí nakupovat výhodněji do různých outletů jak v ČR, tak v zahraničí, čekají na sezónní výprodeje a povánoční slevy, které často začínají již před Vánoci, díky rozvoji e-shopů a nákupu na internetu si pořizují lidé stále více i oblečení ve velkém. „Snažíme se vyjít vstříc potřebám zákazníků a umožnit jim nákupy v době, kdy je to pro ně výhodnější, proto jsme nabídli nový produkt – úvěrovou peněženku, kdy díky jednoduchému a bezpečnému postupu nakoupíte na splátky přímo na e-shopu,“ vysvětluje Monika Richterová z Home Creditu. Financování nákupu ve výprodeji půjčkou – v zahraničí normální, Češi začínají

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

24241611968

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

0,2


ČÍSLO TÝDNE - 0,2 právě o tolik se zvýšila ekonomika České republiky v prvním čtvrtletí roku 2024. Jedná se o velmi nízký růst, který se dá nazvat stagnací. Pro odborníky i podnikatele se jedná o zklamání.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,8280
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1180
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7230
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,3655
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 26,1495
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2900
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9902
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více