Fio banka nabízí bezkontaktní kartu zdarma


21. 02. 2013  14:38     tz     komentáře (0)

Fio banka ode dneška nabízí ke svým účtům bez poplatků bezkontaktní debetní platební kartu MasterCard Debit PayPass zdarma. Vychází tak vstříc klientům, kterým tímto poskytuje další moderní službu zcela bez poplatků.

Fio banka nabízí bezkontaktní kartu zdarma
Nejvstřícnější banka roku 2012 opět zlevňuje své služby. Dosud nabízela ke svým účtům moderní bezkontaktní kartu za jednorázový poplatek 99 Kč. Nyní budou moci klienti získat možnost rychlého a pohodlného placení drobných částek zcela zdarma.

„Vnímáme rozšiřování bezkontaktního placení a zájem klientů o něj, proto jsme se rozhodli zpřístupnit tuto službu zdarma všem klientům. Chceme i v roce 2013 potvrzovat pozici nejvstřícnější banky na českém trhu,“ komentuje změnu Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing.Fio banka nabízí bezkontaktní kartu zdarma

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20897928717

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více