RAIFFEISENBANK NABÍZÍ SNÍŽENÍ MĚSÍČNÍCH SPLÁTEK A PŘEDČASNÉ SPLACENÍ ÚVĚRŮ ZDARMA


21. 10. 2011  11:18     Tomáš Kofroň     komentáře (0)

Raiffeisenbank spouští novou podzimní kampaň, ve které klientům nabídne snížené měsíční splátky o 15% a předčasné splacení spotřebitelských úvěrů zdarma. Banka prodlužuje maximální splatnost úvěru z dosavadních šesti až na osm let. Ke spotřebitelskému úvěru od Raiffeisenbank lze navíc získat vedení účtu zdarma a při využití Kodexu mobility i lepší úrokovou sazbu.

Raiffeisenbank nově ke svým spotřebitelským úvěrům nabízí možnost předčasného i mimořádného splacení úvěru bez jakéhokoli poplatku. „Z našich průzkumů vyplývá, že stále více klientů oceňuje mít možnost úvěr splatit předčasně bez jakýchkoli sankcí,“ vysvětlil produktový manažer Raiffeisenbank Milan Šrámek. „Maximální variabilitu splácení chceme podpořit i tím, že klient má kdykoli možnost změnit si den nebo výši měsíční splátky,“ dodal.

.

Banka zároveň prodlužuje maximální splatnost úvěru z dosavadních 72 měsíců na 96 měsíců. To klientům umožní rozložit splácení do delšího období a méně tak zatížit svůj rozpočet výší měsíčních splátek úvěru. Zvýhodnění platí pro všechny úvěry poskytnuté od 15. října do konce roku.

.

Součástí nové nabídky spotřebitelských úvěrů od Raiffeisenbank je i vedení eKonta zdarma na šest měsíců, a to i v případě, že klient neplní standardní věrnostní podmínky. „S eKontem souvisí i zvýhodnění klientů, kteří k nám přicházejí z jiné banky. Pokud při přechodu využijí Kodex mobility, získají o jeden procentní bod nižší úrokovou sazbu spotřebitelského úvěru,“ uzavřel Milan Šrámek.

.

Neúčelový spotřebitelský úvěr Rychlá půjčka nabízí Raiffeisenbank klientům v částkách  od 20 do 500 tisíc korun.RAIFFEISENBANK NABÍZÍ SNÍŽENÍ MĚSÍČNÍCH SPLÁTEK A PŘEDČASNÉ SPLACENÍ ÚVĚRŮ ZDARMA

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16635456799

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 345 000

345000


ČÍSLO TÝDNE: 345 000 právě tolik žádostí obdržely dosud banky o odklad splácení hypotečních a spotřebitelských úvěrů. Klienti tak na splátkách ušetří až 10 miliard korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více