mBank rozšiřuje nabídku služeb a nově nabízí převody z kreditních karet


03. 08. 2011  17:55     Ivana Buriánková     komentáře (0)

mBank rozšiřuje své portfolio služeb a nově nabízí převody z kreditních karet. Držitelé kreditních karet mBank tak mají nyní možnost poslat si ze své mKreditky peníze na libovolný běžný účet v rámci České republiky. Na tyto transakce se vztahuje bezúročné období až 54 dní a klient zaplatí pouze jednorázový poplatek ve výši 1,5% z převáděné částky (minimálně 30 Kč). mBank se tak přiřadila k několika málo bankám na českém trhu, které podobnou službu nabízejí.

Převody z kreditních karet využijí především ti klienti, kteří potřebují okamžitou pomoc při financování svých běžných výdajů, jako jsou například platby za energie či služby mobilních operátorů nebo chtějí mít finanční rezervu pro neočekávané výdaje,“ komentuje uvedení nového produktu do nabídky Radko Šindrbal, specialista mBank na osobní úvěry a kreditní karty. „Díky bezúročnému období a nízkým poplatkům se tak jedná o pohodlný způsob, jak si v případě potřeby opatřit dodatečné finanční prostředky,“ dodává Radko Šindrbal.


mBank rozšiřuje nabídku služeb a nově nabízí převody z kreditních karet

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23073472779

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

91


ČÍSLO TÝDNE - 91. Právě tolik milionů korun požaduje stát vrátit na vyplacených kompenzačních bonusech pro živnostníky. Jedná se o 0,4 procenta částky celkově vyplacené na této masové podpoře pro živnostníky, kteří byli postiženi koronavirovou krizí.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více