ČS do konce roku nabízí zdarma změnu PIN v ATM. Zdarma jsou též některé služby prostřednictvím IB SERVIS 24


18. 11. 2011  12:44     TZ     komentáře (0)

Česká spořitelna zrušila poplatky u některých svých služeb. Až do konce letošního roku si tak mohou klienti ve všech bankomatech České spořitelny změnit PIN kód ke kartě zdarma. Prostřednictvím služby SERVIS 24 Internetbanking lze navíc zcela bez poplatku nastavit transakční limity na platební kartě či zvýšit transakční limity na časově omezenou dobu – jde o tzv. odemknutí a zamknutí karty.

PIN kód lze změnit u všech karet České spořitelny v kterémkoliv bankomatu ČS. Změna je velmi jednoduchá a rychlá. Po vložení karty do bankomatu stačí postupovat podle pokynů uvedených na obrazovce. Změnu kódu PIN nelze provést, pokud do konce platnosti karty zbývají méně než dva měsíce.

.

Informaci o aktuální výši přednastavených transakčních limitů u platební karty lze zjistit ve všech pobočkách a bankomatech České spořitelny, na bezplatné informační lince ČS 800 207 207 a prostřednictvím služby SERVIS 24. Vyšší limit například pro jednorázovou vysokou platbu kartou lze nastavit na 1 hodinu až 5 dní. Po uplynutí této doby se limit automaticky vrátí na původní úroveň.ČS do konce roku nabízí zdarma změnu PIN v ATM. Zdarma jsou též některé služby prostřednictvím IB SERVIS 24

Diskutovat (0)